Botë

Tre të vdekur dhe 168 raste të reja me COVID-19 në Mal të Zi

 

Tre person persona kanë vdekur dhe 168 raste të reja me COVID-19 janë konfirmuar në 24 orët e fundit në Mal të Zi.

Këto rezultate kanë dalë nga 638 mostra të marra, ka njoftuar Instituti i Shëndetit Publik në Mal të Zi, raporton Vijesti.me.