Botë

Sllovenia, dy ditë pa asnjë të infektuar

Sllovenia, dy ditë pa asnjë të infektuar
Foto: Reuters
 

Sllovenia ka shënuar një tjetër ditë pa asnjë të infektuar me koronavirus.

Të dielën u testuan 616 persona dhe asnjë prej tyre nuk rezultoi pozitivë në COVID-19, përcjell të hënën agjencia STA. Njëjtë, edhe të shtunën nuk pati raste të reja.