Botë

Në Rusi 2.186 raste të reja dhe 24 viktima nga Covid-19 në 24 orë

Në Rusi 2.186 raste të reja dhe 24 viktima nga Covid-19 në 24 orë
 

Rusia shënoi këtë të diel ditën me numrin më të lartë të të infektuarve në 24 orë.

Numri i të infektuarve është rritur me 2.186 duke e çuar numrin total në 15.770, transmeton ornews raportimet.