Botë

Angelina Jolie nuk përjashton mundësinë të hyjë politikë dhe të garojë për presidente

 

Aktorja e mirënjohur Angelina Jolie nuk e ka përjashtuar një mundësi që të hyjë në politikë, e madje të synojë të bëhet edhe presidente e SHBA-së.

Duke folur në programin “Today” në BBC Radio 4, Jolie ka thënë se këtë ide do ta përjashtonte më herët, por tani thotë se do të shkonte aty ku kanë nevojë për të, transmeton Koha.net.