Auto

Brabus prezantoi skafin luksoz Shadow 300 Edition R

 

Marka Brabus Marine ka prezantuar skafin e ri Shadow 300 Edition R në Mallorca, i projektuar për të qenë i shpejtë dhe luksoz.

Varka fuqizohet nga motori garues Mercury 300R V8 me 4.6 litra, është 7.6 metra e gjatë dhe mund të arrijë shpejtësinë deri në 93 km/h.