Auto

Audi zbulon versionin Q8 TFSI E Quattro hibrid

Audi zbulon versionin Q8 TFSI E Quattro hibrid

Audi ka korrur një sukses të madh me SUV-in e saj të ri Q8, i cili ofron komoditet është praktik e mbi të gjitha edhe sportiv me 591 kuajfuqi.

Tani kompania gjermane ka prezantuar versionin plug-in hibrid të këtij modeli, Q8 TFSI E Quattro i cili ofrohet në dy variante, Q8 55 TFSI E Quattro dhe Q8 60 TFSI E Quattro, transmeton KOHA.