Auto

Vetura e re e Bentley-t me shumë ngjyra, duket çuditërisht mirë

 

Shumica e veturave Bentley tërheqin vëmendjen pavarësisht ngjyrës, por vetura speciale Mulliner Bacalar, me tema të ylberit do të kthejë kokën e secilit kudo që shkon.

Ngjyrat spektakolare të veturës përbejnë shtatë nuanca, që përfshin të kuqen drango, të portokalltën flakë, të verdhën zjarr, të gjelbrën mollë, të kaltrën yll dhe vjollcën azur, transmeton KOHA.