Auto

Audi do të rikthejë A3 e-tron në version hibrid këtë vit

Audi do të rikthejë A3 e-tron në version hibrid këtë vit

A3-shi i ri në version plug-in hibrid i Audit do të arrijë në treg këtë vit.

Prodhuesi gjerman prestigjioz i veturave, është duke u përgatitur për lansimin e parë tërësisht digjital në treg të familjes së re A3 dhe njëri nga versionet do të jetë e-tron plug-in hibrid, transmeton Koha.net.