Auto

Porsche zbulon modelin më të shpejtë, 911 Turbo S

Porsche zbulon modelin më të shpejtë, 911 Turbo S
 

Porsche gjatë mbrëmjes së djeshme ka zbuluar modelin 911 Turbo S, i cili u prezantua nga ish shoferi i Formula 1 dhe ambasadori i tyre, Mark Webber.

Ky Porsche do të jetë modeli më i shpejtë dhe më i fuqishëm që ndonjëherë ka zbuluar kjo kompani me modelet 911 Turbo, transmeton Koha.net.