Volkswagen zbulon datën e prezantimit të Golf 8-shit Foto: VW Golf Mk7 TDI

Volkswagen zbulon datën e prezantimit të Golf 8-shit

22 October 2019 16:56

Kompania prestigjioze gjermane e veturave, Volkswagen, ka publikuar një fotografi përmes së cilës zbulon datën e promovimit të modelit të shumëpritur - Golf 8.

Ajo, më 24 tetor, do të mbajë një ngjarje të veçantë - “Life Happens with a Golf” (“Jeta Ndodh me Golf”), në Wolfsburg, Gjermani, transmeton Koha.net.

Image

Më shumë për Golf 8 mund të lexoni KËTU dhe KËTU.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme