Auto

Ferrari prezanton ‘bishën’ e re

Ferrari prezanton ‘bishën’ e re
 

Ferrari prezantoi këtë vit modelin e tretë të ri, pas F8 Tributo dhe SF90 Stradale.

F8 Spider është një version kabriolet i F8 Tributo, por edhe pasardhësi i Ferrari 488 Spider.