Prezantohet jahti me përmasa të një suite mbretërore

Prezantohet jahti me përmasa të një suite mbretërore

08 June 2019 16:52

Së shpejti do të dalë në treg super jahti magjepsës, me përmasa të një suite mbretërore, me 5 dhoma pritje dhe një hapësirë gjigante ku mund të drekosh.

Me një çmim prej 11.2 milionë funte, “Dynamiq G330” është ndërtuar për të lundruar në çdo skaj të botës, falë madhësisë së tij të vogël.

Me një gjatësi prej 33 metra, mund të hyjë në gjuhëzat e detit ose në gjire ku jahtet me një madhësi më të madhe e kanë tepër të vështirë./tch

Komentet

Shto koment

Të ngjashme