Skoda Scala e re në panairin e Gjenevës

Skoda Scala e re në panairin e Gjenevës

10 March 2019 17:43

Prodhuesi i njohur çek i veturave, Skoda, ka prezantuar modelin e ri Scala në panairin që po mbahet në Gjenevë.

Skoda Scala i ri do të jetë rival i drejtpërdrejtë i Golfit si dhe i Ford Focus, Opel Astra, Renault Megane, Peugeot 308, etj., transmeton Koha.net.

Për detajet më të hollësishme rreth Scalës së re, mund të lexoni këtu.

Në videon më poshtë mund të njiheni me pamjen e jashtme dhe të brendshme të Scalës së re.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme