Zbulohet si duket interieri i gjeneratës së re të BMW Series 1 Foto: Motor1

Zbulohet si duket interieri i gjeneratës së re të BMW Series 1

15 February 2019 16:23

Premiera e gjeneratës së re të BMW Series 1 gjithnjë e më shumë po afrohet dhe së fundmi janë publikuar shumë fotografi të këtij modeli gjatë testimeve por i maskuar.

Ndërkohë, dikush ka arritur që të fotografojë interierin e këtij modeli dhe këto fotografi i ka publikuar uebfaqja e njohur Motor1, transmeton Koha.net.

Për më shumë detaje rreth BMW Series 1, mund të lexoni këtu.

 • Foto: Motor1
 • Foto: Motor1
 • Foto: Motor1
 • Foto: Motor1
 • Foto: Motor1
 • Foto: Motor1
 • Foto: Motor1
 • Foto: Motor1
 • Foto: Motor1
 • Foto: Motor1
 • Foto: Motor1
 • Foto: Motor1
 • Foto: Motor1

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme