Auto

Njihuni me MINI John Cooper për 2019

Njihuni me MINI John Cooper për 2019
 

Pas kthimit në treg të modeleve hatchback dhe kabriolet, të cilat u tërhoqën për shkak të standardeve të reja të emetimit WLTP, MINI ka njoftuar një galeri fotosh të John Cooper Works.

MINI përsëri do të ketë dy nga modelet më të fuqishme që mbajnë shenjën e John Cooper Works nga marsi 2019, transmeton KosovaPress.