Auto

T-Cross paralajmërohet pak para lansimit

 

Volkswagen T-Cross i ri do të debutojë pas dy ditësh, teksa gjiganti gjerman ka vendosur të paralajmërojë modelin më të vogël SUV deri tash përmes një videoje të re.

Në videon e re paralajmëruese, T-Cross shfaq sërish pak nga interieri dhe nga dizajni i veturës.