Arbëri

Thaçi: Kosova solidarizohet me popullin britanik

 

Presidenti i vendit Hashim Thaçi ka ngushëlluar popullin britanik pas sulmeve të sotme në Londër.

Ai ka thënë se Kosova solidarizohet me familjet e viktimave dhe gjithë popullin britanik pas sulmeve terroriste.