Arbëri

PSD: S’do lëmë gurë pa lëvizur që vizita e Trendafilovës të mos kalojë lehtë

Pëlqeje KTV Video për të parë video të përzgjedhura nga KOHA
 

Partia Socialdemokrate të mërkurën do të zhvillojë aktivitet ndaj vizitës së kryetares së Gjykatës Speciale, Ekaterina Trendafilova.

Zgjim Hyseni nga PSD-ja ka thënë se Trendafilova duhet ta kuptojë se nuk është e mirëpritur në Kosovë dhe se Specialja ka devijuar nga misioni i saj.