Arbëri

Hoxhaj: Kurti s’po tregon kujt i tha “po” në restorant

Foto: KOHA
 

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, deklaroi se dialogu me Serbinë, kurrë s’ka qenë më i mbyllur dhe jo transparent sesa tash me Qeverinë Kurti.

Ai shkroi në Facebook të martën se as opozita e as qytetarët, nuk po e dinë se kujt kryeministri Albin Kurti i tha “po” për marrëveshjen me Serbinë.