Arbëri

Mot me diell gjatë ditës dhe reshje bore në mbrëmje të dielën në Kosovë

Foto ilustrim
 

Mot me diell dhe me reshje bore gjatë natës parashihet të mbajë të dielën në Kosovë.

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se temperaturat do të ulen në të dyja vlerat.