Arbëri

Dorëhiqet Arben Bislimi nga u.d. i drejtorit të Onkologjisë

Foto: KTV
 

Arben Bislimi ka dhënë dorëheqje të mërkurën nga pozita e u.d. të drejtorit të Klinikës së Onkologjisë, njoftoi për KOHËN Shërbimi Spitalor dhe Klinik Universitar i Kosovës (SHSKUK).

Sipas SHSKUK-së, Bislimi është dorëhequr për shkaqe personale, ndërsa së shpejti do të caktohet ushtruesi i ri i detyrës së drejtorit të kësaj klinike.