Arbëri

Vuçiq: Me mikun tim biseduam për ‘Ballkanin e Hapur”

 

Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, ka publikuar një fotografi në profilin e tij në Instagram bashkë me kryeministrin e Shqipërisë dhe nikoqirin e Samitit të Ballkanit Perëndimorë dhe BE-së, Edi Rama.

Pranë njëri-tjetrit, Vuçiq thotë se me Ramën kanë biseduar për “Ballkanin e Hapur”.