Arbëri

Konjufca u bën thirrje institucioneve: Bëni çmos që ta kapni vrasësin

 

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, është shprehur i tronditur me vrasjen e gruas shtatzënë në oborrin e QKUK-së mbrëmjen e së mërkurës.

Ai ka thënë se në momente të tilla nuk ka fjalë që përshkruan mllefin dhe dhimbjen që secili e ndien.