Arbëri

Ministri serb: Vuçiqi i shihte me mençuri letrat e kundërshtarit, e dinte kur po bënte blof

Foto: AP
 

Ministri serb i Mbrojtjes, Millosh Vuçeviq ka thënë të shtunën se situata në Kosovë është ende shumë e tensionuar.

Ai ka shtuar se ka shumë pyetje të hapura dhe se shpreson se përgjigjet do të kërkohen në formë të dialogut.