Arbëri

Mot me vranësira dhe intervale me diell

Foto ilustrim
 

Mot me vranësira dhe intervale me diell pritet të mbajë të dielën në Kosovë.

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se kjo situatë stabile meteorologjike vjen si rezultat i masave të qëndrueshme të ajrit të cilat do të jenë prezent mbi territorin tonë.