Arbëri

Mot me diell dhe reshje shiu gjatë së martës në Kosovë

Foto: Ilustrim
 

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njoftoi se gjatë së martës do të mbajë mot i freskët, me rënie të lehtë të temperaturave.

Në pjesën e parë të ditës pritet të ketë rreze dielli, e pasdite reshje shiu.