Arbëri

Begaj mbështet vendimet e Qeverisë rreth reciprocitetit për targat dhe dokumenteve identifikuese

 

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka pritur sot në takim presidentin e Shqipërisë, Bajram Begaj.

Përmes një komunikate për media bëhet e ditur se Begaj ka shprehur mbështetjen për vendimet e qeverisë rreth reciprocitetit për targat dhe dokumenteve identifikuese.