Arbëri

Hoxhaj viziton Thaçin e Veselin në Hagë

Foto: Facebook
 

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Enver Hoxhaj, vizitoi ish-presidentin Hashim Thaçi dhe ish-kryeparlamentarin Kadri Veseli, në Hagë, ku po mbahen në paraburgim.

Hoxhaj shkroi të enjten në Facebook se Thaçin e Veselin nuk i ka parë ndonjëherë më të vendosur për betejën në Hagë. Sipas tij, triumfi i tyre në Hagë do të jetë triumf i Kosovës.