Arbëri

Dy të vdekur dhe 801 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

 

Dy pacientë të infektuar me COVID-19, kanë vdekur brenda 24 orëve të fundit në Shqipëri.

Ministria e Shëndetësisë e Shqipërisë njofton se njëri nga viktimat është një 33-vjeçar nga Elbasani, ndërsa rasti tjetër është një 73-vjeçar nga Vlora.