Arbëri

Nxënësi i plagosur në Gllogjan pritet të lirohet nga spitali sot ose nesër

 

Nxënësi i plagosur nga ngjarja në Gllogjan të premten është në gjendje të mirë shëndetësore.

Në përgjigje për Kohën Spitali i Pejës ka njoftuar se ai është mirë dhe po trajtohet në Repartin e Ortopedisë.