Arbëri

Pahor të hënën viziton Kosovën

 

Presidenti i Sllovenisë, Borut Pahor, të hënën do të vizitojë Kosovën.

Ai do të takohet me presidenten e Kosovës, Vjosa Osmani dhe kryeministrin Albin Kurti, është njoftuar nga Zyra e Presidentit të Sllovenisë.