Arbëri

Moti për dy ditët e ardhshme në Kosovë

Foto: Arben Llapashtica/KOHA
 

Moti në dy ditët e ardhshme në Kosovë pritet të jetë i vranët dhe me intervale me diell.

Sa i përket temperaturave të premten do të vazhdojnë temperaturat e ulëta të ngjashme me temperaturat e ditëve të fundit, ndërsa të shtunën pritet të ketë rritje të temperaturave.