Arbëri

Haradinaj: Pakoja e Qeverisë ka për synim “ringjalljen” e votuesve dhe jo të ekonomisë

 

Kreu i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj ka ftuar të gjitha partitë që të përkushtohen bashkërisht për zhvillimin ekonomik të vendit.

Haradinaj ka theksuar se Qeveria e Kosovës nuk kishte asnjë plan konkret për pandeminë dhe se nuk ka asnjë plan as për ekonominë.