Arbëri

Lekaj dorëzon padi ndaj zv.ministrit Durmishi

 

Deputeti i AAK-së, Pal Lekaj, ka dorëzuar padi për shpifje dhe fyerje ndaj zv/ministrit të Infrastrukturës, Hysen Durmishi.

Lekaj e ka bërë të ditur këtë nëpërmjet një postimi në Facebook.