Arbëri

Aksidenti në Kroaci, vdes bashkëshorti, shpëtojnë gruaja dhe dy djemtë

 

Në aksidentin e mbrëmshëm në Kroaci ku humbën jetën 10 mërgimtarë nga Kosova, është edhe një person i cili udhëtonte me gruan dhe dy djemtë e tij.

Fatmir Halimi nga Podujeva përmes një statusi në Facebook ka bërë të ditur, se në aksidentin e mbrëmshëm ku gjendej motra e tij me dy djemtë dhe bashkëshortin e saj, jetën e humbi bashkëshorti i saj.