Arbëri

19 raste me COVID-19 në 24 orët e fundit

 

Nga 2267 testime, 19 qytetarë kanë rezultuar pozitivë me virusin COVID-19, dhe janë shëruar 7 qytetarë.

Në total numri i rasteve aktive është 126.