Arbëri

Një i vdekur e tetë raste të reja pozitive me COVID-19 në Shqipëri

Covid-19
 

Një person ka vdekur dhe janë regjistruar tetë raste të reja pozitive me koronavirus në Shqipëri gjatë 24 orëve të fundit.

Ministria e Shëndetësisë së Shqipërisë ka bërë të ditur se rastet pozitive kanë dalë nga testimi i 3375 mostrave.