Arbëri

Një grua shqiptare dhe i biri i saj zhduken në Gjermani, dyshohet se u kidnapuan

Foto: Policia në Bonn
 

Një grua shqiptare në Gjermani dhe i biri i saj, trevjeçar, janë zhdukur që nga e enjtja paradite, me policinë gjermane që po dyshon se janë kidnapuar drejt Shqipërisë.

Nasibe K. 34-vjeçare dhe Beni, i biri i saj, dyshohet se u kidnapuan me një Audi. Siç raporton “Bild”, për rastin dyshimet janë lidhur me ish-bashkëshortin e Nasibes, Blerimin.