Arbëri

Një i vdekur dhe 11 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

 

Një person ka vdekur dhe 11 raste pozitive me COVID-19 janë regjistruar në 24 orët e fundit në Kosovë.

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se janë kryer 2.660 testime.