Arbëri

Edhe sot mot me shi në Kosovë

Foto: KOHA
 

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka paralajmëruar se vendi do të përfshihet nga reshjet e shiut dhe shkarkime rrufesh.

Sipas IHMK-s parashihet të ketë edhe intervale me diell.