Arbëri

Gexha-Bunjaku: Koronavirusi po lë pasoja afatgjate

Gexha-Bunjaku: Koronavirusi po lë pasoja afatgjate
 

Epidemiologia Dafina Gexha-Bunjaku ka rrëfyer për KTV-në kohën kur ajo dhe familja e saj ishin të prekur nga koronavirusi dhe momentet e vështira duke u përballur me simptomat dhe pasojat.

Gexha-Bunjaku ka thënë se ajo, së bashku me vajzën, bashkëshortin dhe nënën, ishin prekur nga COVID-19. Këta dy të fundit ishin shtrirë në spitalin e Infektives për shkak të gjendjes së rënduar.