Arbëri

Haxhiu: Nuk ka më dilemë se a duhet të ketë vetting

Haxhiu: Nuk ka më dilemë se a duhet të ketë vetting
Foto: Driton Paqarada / KOHA
 

Grupi për Studime Juridike dhe Politike (GLPS) ka mbajtur tryezë diskutimi me temën “Sundimi i ligjit në Kosovë, cilat janë prioritetet e qeverisë së re?”.

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, ka thënë se beson se deri të premten do të finalizohet programi qeverisës.