Arbëri

Lirohen nga burgu Nexhat e Fadil Demaku

Lirohen nga burgu Nexhat e Fadil Demaku
 

Ish-kryetari i Drenasit, Nexhat Demaku dhe vëllai i tij, ish- deputeti Fadil Demaku, janë liruar sot nga burgu pasi e kanë vuajtur dënimin prej më shumë se 2 vjet.

Lajmin e ka bërë të ditur, vëllai i tyre, Jahir Demaku, përmes një statusi në Facebook.