Arbëri

Mot me diell dhe vranësira të shpërndara sot në Kosovë

Mot me diell dhe vranësira të shpërndara sot në Kosovë
 

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se java e tretë e muajit prill do të karakterizohet me mot të ndryshueshëm.

Sipas Institutit, të hënën mot me diell dhe vranësira të shpërndara.