Arbëri

Ngrica në dy ditët e ardhshme

Ngrica në dy ditët e ardhshme
 

Mot i vranët e me diell do të mbajë në Kosovë në dy ditët e ardhshme, sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës.

Sipas parashikimit, në orët e para të ditës dhe gjatë natës parashihet të ketë ngrica, që sipas IHMK-së, do t’i rrezikojnë pjesëmarrësit në komunikacion.