Arbëri

12 të vdekur dhe 425 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

 

12 të vdekur dhe 425 raste të reja me COVID-19 janë regjistruar në 24 orët e fundit në Shqipëri.

Në total janë krye 3070 testime, teksa janë shëruar 550 qytetarë, duke e çuar numrin e të shëruarve në 88.899 që nga fillimi i pandemisë.