Arbëri

Mot i ndryshueshëm në Kosovë gjatë kësaj jave, parashihet shi e borë

Mot i ndryshueshëm në Kosovë gjatë kësaj jave, parashihet shi e borë
 

Në javën e dytë të muajit mars do të mbajë kryesisht mot i ndryshueshëm në Kosovë.

Parashihen reshje shiu dhe bore, në viset e ulëta e mesatare, ndërsa në viset e larta parashihet borë.