Arbëri

Mot me diell dhe vranësira të shpërndara sot në Kosovë

Mot me diell dhe vranësira të shpërndara sot në Kosovë
 

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, njofton se sot mbi vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara.

Në mëngjes vende-vende parashihet të ketë mjegull dhe ngrica të dobëta.