Arbëri

Gucatit e Haradinajt u vazhdohet paraburgimi

Gucatit e Haradinajt u vazhdohet paraburgimi
 

Kryetarit të OVL-UÇK-së, Hysni Gucatit dhe nënkryetarit Nasim Haradinaj iu është vazhduar paraburgimi në Dhomat e Specializuara.

Kështu është bërë e ditur nga një vendim i publikuar në faqen zyrtare të Dhomave të Specializuara.