Arbëri

Mot me diell sot në Kosovë, temperaturat deri në 12 gradë Celsius

Mot me diell sot në Kosovë, temperaturat deri në 12 gradë Celsius
 

Gjatë ditës së premte pritet të jetë mot me diell dhe vranësira të pjesshme.

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se gjatë 19 shkurtit temperaturat minimale do lëvizin ndërmjet 3 deri 0 gradë Celsius, derisa ato maksimalet nga mes 9-12 gradë.